Ultraseal slouží, chrání a neselže....Světová jednička nyní i pro Vaše pneu...
Email: nepichnu@ultraseal.cz

 

   

 

 

 

 

 

       

 

 

 

 

 

   

 

 

Bezpečnost

"Být dopředu varován je být dopředu ozbrojen!"

Jak již bylo řečeno, předností Ultrasealu je bezpečnost, kterou poskytuje. Pneumatiky jsou nejzranitelnější částí vozidla. Ultraseal z pneumatik však dělá ultrabezpečné pneumatiky.

Bezpečnostní rysy Ultrasealu:

  • Píchnout kolo za vysoké rychlosti je vždy nebezpečné. Obzvláště nebezpečné je, když se to stane na motocyklu, nebo na jízdním kole, třeba při jízdě z kopce. Ultraseal svou schopností okamžitě utěsnit průpich 6,3-12,5 mm pomáhá chránit životy.

  • Ultraseal eliminuje i velkou část případů odtržení pláště. V případě velkého průrazu pneumatiky, tedy takového, který již není možno utěsnit, Ultraseal zpomalí ztrátu tlaku a umožní bezpečně zastavit.

  • Dohušťování, zvláště velkých nákladních pneumatik, vždy nese riziko a mělo by být prováděno při dodržování přísných zásad bezpečnosti práce. Přehuštěná pneumatika může být pro okolí nebezpečná jako bomba. Použitím Ultrasealu se lze takovému riziku zcela vyhnout. Pneumatiky ošetřené Ultrasealem udrží správný tlak a není třeba je dohušťovat po mnoho let. Pozor! Toto Vás nezbavuje povinnosti vždy pravidelně kontrolovat stav Vašich pneumatik!!

  • Jakékoli poškození pneumatiky, které narušuje její strukturální integritu, např. ojetím, přetížením či poškozením z boku, je nebezpečné. Ultraseal je svými unikátními vlastnostmi produktem, který takové poškození nezamaskuje, ale naopak jej indikuje pomalým unikáním z místa poškození. Nezáleží na tom zda je poškození nepatrné nebo velké. Tím získáváte zcela ojedinělý bezpečnostní faktor.

  • Je vždy nebezpečné, zvláště za tmy, vyměňovat píchlé kolo na okraji silnice. Těmto případům se vyhnete při použití Ultrasealu.

 

Ultraseal slouží, chrání a neselže

  • Rozmáhá se zcela nový druh kriminality na cestách. Při zastavení například u pumpy je Vaše pneumatika nenápadně poškozena. Po několika kilometrech musíte pro ztrátu vzduchu zastavit a kolo vyměnit. Znenadání Vám kdosi okolojedoucí nabídne "pomoc", která však často může končit okradením. Prevencí je  používání Ultrasealu, pak můžete ujet mnoho kilometrů až na bezpečné stanoviště.

 


Kontakt/Contact:  Consygen CZ s.r.o., Opletalova 37, Praha 1, 110 00, Czech Republic, 
Tel: (420)-2-2421-2073  Tel/Fax: (420)-2-22895-216, e-mail: nepichnu@ultraseal.cz , consygen@consygen.cz  

www.ultraseal.cz                          www.consygen.cz 

Copyright © 2002 Consygen CZ s.r.o.